Stomatologia w Katowicach

Klinika BoaDent Prestige w Katowicach świadczy profesjonalne usługi z zakresu stomatologii od ponad dwudziestu lat. W tym czasie zebraliśmy niezbędne doświadczenie oraz znacznie poszerzyliśmy naszą wiedzę.

Według nas stomatologia to nie tylko kompetencje pracującej kadry specjalistów, ale także nowoczesny sprzęt i światowe standardy leczenia. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie każdego pacjenta, bez względu na to, z jakim problemem się zmaga. Zależy nam, żeby pacjenci przychodzący na wizytę do stomatologa nie obawiali się bólu i nie odczuwali dyskomfortu. Wiemy, jak ważny jest zdrowy i piękny uśmiech, dlatego dokładamy wszelkich starań, by stał się on wizytówką każdego, kto nam zaufał i zdecydował się na skorzystanie z usług z zakresu stomatologii zachowawczej czy estetycznej.

W naszym gabinecie specjalistycznym w Katowicach usługi świadczy ortodonta, stomatolog-protetykimplantologchirurg szczękowy oraz zespół higienistek stomatologicznych. Z pomocy może skorzystać każdy, kto potrzebuje aparatu ortodontycznego, implantu zębowego, wybielania zębów i wielu innych rodzajów leczenia.

Jak wygląda leczenie u stomatologa w BoaDent Prestige?

Rozpoczęcie leczenia stomatologicznego w BoaDent Prestige poprzedza przygotowanie planu, który przedstawiony zostaje pacjentom. Taki plan pozwala nie tylko oszacować czas potrzebny na odbycie wizyt, ale także pozwala pacjentowi poznać stomatologa i przygotować się na kolejne etapy w drodze o zdrowy i zadbany uśmiech. Pacjenci informowani są o kolejnych zabiegach stomatologicznych, dowiadując się o zaleceniach i przeciwwskazaniach po ich wykonaniu. Przyjazna atmosfera panująca w klinice, stale podnoszone kwalifikacje stomatologów oraz nowoczesne urządzenia dentystyczne i komputerowe znieczulenia miejscowe znacząco przyspieszają leczenie.