Aktualności i promocje

System SAF – już go mamy!

Rewolucyjny system SAF pozwala na szybkie i niezwykle efektywne leczenie kanałowe z bardzo niskim ryzykiem powikłań. Ultranowoczesna konstrukcja narzędzia powoduje jego dopasowanie się do kształtu kanału korzeniowego a system wewnętrznego płukania zapewnia perfekcyjne oczyszczenie w ciągu kilku minut. Zapomnijcie o wielogodzinnych wizytach podczas leczenia kanałowego – jest SAF! 

Odbudowa protetyczna możliwa już po czterech tygodniach od zabiegu implantacji.

Już od 2 lat rozwiązujemy problemy naszych pacjentów przy pomocy implantów INICELL szwajcarskiej firmy Thommen Medical. Charakteryzują się one innowacyjną powierzchnią umożliwiającą znaczne przyspieszenie procesu gojenia kości. Dla Państwa oznacza to możliwość skrócenia okresu oczekiwania na “nowe zęby”: w sprzyjających warunkach anatomicznych ostateczna odbudowa protetyczna możliwa jest już po czterech tygodniach od implantacji.

Implant dostarczany jest w specjalnym opakowaniu zawierającym płyn, którym jego powierzchnia zwilżana jest bezpośrednio przed założeniem. Tak zwane kondycjonowanie powierzchni umożliwia szybsze osadzanie się na niej komórek tworzących kość

Korony jednolicie ceramiczne wykonywane w systemie CAD-CAM

Idealna precyzja dopasowania. Doskonała estetyka. Krótszy czas wykonania.
Od czerwca 2013 wprowadziliśmy do naszej oferty szereg nowości w zakresie ceramicznych uzupełnień protetycznych wykonywanych w technologii wspomaganej komputerowo. Między innymi jesteśmy w stanie zaoferować Państwu pełnoceramiczne korony, licówki oraz wkłady frezowane z monolitycznego bloku ceramiki przy użyciu sterowanej komputerowo frezarki. Technologia ta pozwala na uzyskanie prac o doskonałych walorach estetycznych bez ryzyka powstawania naprężeń wewnętrznych mogących zmniejszać wytrzymałość mechaniczną.

ZNIECZULENIA SYSTEMEM “THE WAND” BEZPŁATNIE.

Ultranowoczesna technologia wspomaganego komputerowo podawania znieczulenia do Państwa dyspozycji
W trosce o maksymalny komfort naszych Pacjentów do wszystkich zabiegów oferujemy nieodpłatnie znieczulenie amerykańskim urządzeniem “The Wand” zapewniającym całkowicie bezbolesne wstrzyknięcie, doskonały efekt znieczulający oraz brak typowych objawów ubocznych: zdrętwienia twarzy, problemów z wymową czy spożywaniem pokarmów – wszelkie “ślady” znieczulenia zanikają do 30 minut po zabiegu.
Znieczulenie The Wand jest szczególnie dobrze tolerowane przez najmłodszych Pacjentów. Zapraszamy

Z przyjemnością informujemy, że od stycznia 2011 jesteśmy gabinetem autoryzowanym firmy Thommen Medical, producenta szwajcarskich implantow SPI.

To druga po Dentsply Friadent (implanty Xive) firma implantologiczna, z którą współpracujemy na zasadzie autoryzacji. Dla nas oznacza to stałe wsparcie edukacyjne, natychmiastowy dostęp do wprowadzanych nowości oraz gwarancię stałego dostępu do oryginalnych komponentów systemu implantologicznego, również w odległej przyszłości. Autoryzacja obejmuje również pomoc firmy w przypadku rozwiązywania ewentualnych sytuacji awaryjnych.
Korzyść dla Państwa to gwarancja spokoju i satysfakcji z długiego użytkowania protetyki na implantach

r dapibus leo.