> Stomatologia

Stomatologia w Katowicach

Klinika stomatologiczna BoaDent Prestige w Katowicach świadczy profesjonalne usługi od osiemnastu lat. W tym czasie zebraliśmy niezbędne w dziedzinie stomatologii doświadczenie oraz znacznie poszerzyliśmy nasze kompetencje.

Według nas stomatologia to nie tylko kompetencje pracującej kadry specjalistów, ale także nowoczesny sprzęt i światowe standardy leczenia. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie każdego pacjenta, bez względu na to, z jakim problemem się zmaga. Wiemy, jak ważny jest zdrowy i piękny uśmiech, dlatego dokładamy wszelkich starań, by stał się on wizytówką każdego, kto nam zaufał i zdecydował się na skorzystanie z usług z zakresu stomatologii zachowawczej czy estetycznej.

W naszym gabinecie specjalistycznym w Katowicach usługi świadczy ortodonta, stomatolog-protetykimplantolog, chirurg szczękowy oraz zespół higienistek stomatologicznych. Z pomocy może skorzystać każdy, kto potrzebuje aparatu ortodontycznego, implantu zębowego, wybielania zębów i wielu innych rodzajów leczenia.

 • Kontakt

  logo_mini

  BoaDent Prestige
  Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna

  ul. Sowińskiego 9/2
  40-018 Katowice


  phone-icon32 255 43 66

  mail-iconprestige@boadent.katowice.pl

 • Media© 2019 BOADENT BY AHEAD.PL