> O-nas

Kadra kliniki stomatologicznej – Katowice

Kiedy w roku 2001 otwierałem prywatną praktykę stomatologiczną moim marzeniem było stworzenie miejsca, do którego pacjenci przychodzą z zaufaniem, gdzie w komfortowych warunkach otrzymują pomoc od dentysty będącego zarazem ich przyjacielem. Kogoś, kto zawsze znajdzie czas by porozmawiać, nie spieszy się, wybierze rozwiązanie najlepsze w każdym indywidualnym przypadku i wyjaśni wszelkie wątpliwości. Moja wizja relacji z pacjentami to stała, wieloletnia opieka i pomoc w rozwiązywaniu problemów, a nie sprzedaż produktów czy usług.


Patrząc z perspektywy lat muszę z satysfakcją przyznać, że udało mi się w znacznym stopniu zrealizować tę wizję, tworząc zespół ludzi w pełni akceptujących moją koncepcję. W naszej klinice dentystycznej pracują wyłącznie specjaliści w różnych dziedzinach stomatologii, którzy z cierpliwością i dużą empatią podchodzą do każdego pacjenta. Razem tworzymy zgraną i doświadczoną załogę. Zaufało nam już liczne grono pacjentów, którzy od wielu lat z chęcią powracają do nas na kolejne zabiegi stomatologiczne wiedząc, że każdy przypadek traktujemy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, aby wizyta przebiegła bezboleśnie i komfortowo.


Serdecznie zapraszam,

Marcin Krywult

Nasz zespół:

mk - Kadra kliniki stomatologicznej – Katowice

Dr n. med. Marcin Krywult

specjalista protetyki stomatologicznej, implantolog

Ukończył Oddział Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu w roku 1998. W latach 1999 – 2011 pracownik Śląskiego Uniwersytetu Medycznego (Katedra i Zakład Protetyki Stomatologicznej, Katedra i Zakład Dysfunkcji Narządu Żucia). W roku 2005 obronił z wyróżnieniem pracę doktorską w dziedzinie diagnostyki zaburzeń układu ruchowego narządu żucia, w roku 2008 uzyskał specjalizację w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Zainteresowania zawodowe koncentruje na protetyce stomatologicznej, implantologii oraz leczeniu dysfunkcji układu ruchowego narządu żucia. Jest autorem licznych publikacji oraz krajowym i zagranicznym wykładowcą w dziedzinie gnatologii, dysfunkcji układu ruchowego narządu żucia oraz protetyki stomatologicznej. Posiada certyfikat umiejętności implantologa (Curriculum of Oral Implantology) uzyskany na Uniwersytecie im. Goethego we Frankfurcie.

 • Członek Polskiego Towarzystwa Dysfunkcji Narządu Żucia
 • Członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI)
 • Członek Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie (DGOI)
 • Członek International Congress of Oral Implantologists (ICOI)

zp - Kadra kliniki stomatologicznej – Katowice

Lek. dent. Zbigniew Puszczewicz

specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Absolwent Oddziału Stomatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. W naszym zespole odpowiada za ekstrakcje zębów zatrzymanych oraz skomplikowane zabiegi chirurgii stomatologicznej.


ak - Kadra kliniki stomatologicznej – Katowice

Lek.dent. Agnieszka Korniluk

specjalista ortodonta

Absolwentka Oddziału Stomatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego z 2006 roku. W naszym zespole zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i osób dorosłych. Jej wiedza jest również istotnym elementem w naszej koncepcji interdyscyplinarnego leczenia pacjentów z zaburzeniami układu ruchowego narządu żucia.


br - Kadra kliniki stomatologicznej – Katowice

Dr n. med. Barbara Rygoł

specjalista chorób wewnętrznych, specjalista onkologii klinicznej

Zabiegi medycyny estetycznej, konsultacje internistyczne i onkologiczne.

 


up - Kadra kliniki stomatologicznej – Katowice

Urszula Domagała-Paździorek

dyplomowana higienistka stomatologiczna


Aleksandra Zawiślak

dyplomowana higienistka stomatologiczna

 

 

 

 • Kontakt

  logo_mini

  BoaDent Prestige
  Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna

  ul. Sowińskiego 9/2
  40-018 Katowice


  phone-icon32 255 43 66

  mail-iconprestige@boadent.katowice.pl

 • Media© 2019 BOADENT BY AHEAD.PL